Ochrana osobných údajov

 

Vitajte na stránke Balucci – sieťotlač a strojové vyšívanie na jednom mieste!

Galéria

Kontakt

Kontakné údaje:

Mobil: +421 905 39 57 59
e-mail: balucci@balucci.sk

Pre kalkuláciu ceny nás kontaktuje na adrese: info@balucci.sk

Adresa firmy:

SNP 149
Želiezovce 937 01
GPS súradnice: 48.067928, 18.660069

Strojové vyšívanie

Strojovému vyšívaniu sa venuje firma od roku 1997. Bohaté skúsenosti vďaka rôznorodým zákazkám umožnili, aby ani najkomplexnejšie úlohy neboli problémom. Výroba jednoduchých log na hocijakú textíliu cez emblémy motorkárskych klubov až po vyšívania koberčekov do áut – zvládnu sa všetky požiadavky.

Naše výrobné stroje pochádzajú z dielní špičkových výrobcov Tajima a ZSK – pomocou týchto zariadení dokážeme ponúknuť vysokú kvalitu našim dlhoročným ale aj novým klientom. Výrobný proces je zastrešený kompletne v našej réžii, teda grafické práce, tvorba vyšívacích programov a samotné strojové vyšívanie.

Sieťotlač

Sieťotlač – to je potlač rôznych druhov textílii: tričká, vlajočky, vlajky, dáždniky, teplákoviny, monterky, dresy, plávky a pod.

O nás

Už viac ako 25 rokov sme k dispozícii našim klientom, ktorí hľadajú vysokú kvalitu, nízke ceny a rýchli dodací čas v oblasti strojového vyšívania a sieťotlaču.

Firma Balucci bola založená v roku 1989, najprv fungovala ako krajčírska dielňa, ktorá sa špecializovala na detské ošatenie. Postupne sa začali objavovať nové technológie vo forme sieťotlaču na textil a čoraz žiadanejšou bolo aj strojové vyšívanie – firma sa rozhodla opustiť formu krajčírskej dielne a preorientovala sa na spoluprácu s výrobcami ošatenia a s reklamnými spoločnosťami.